Notebook személyes használatra történő kiosztásához elérhető a regisztráció 5.és 6. évfolyamon

Elindult az RRF-1.2.1 projekt következő, az 5., 6. évfolyamos tanulókat célzó eszközbeszerzésének előkészítése, amelynek keretében már elérhető a regisztrációs felület a szülők, törvényes képviselők számáraEzeknek az évfolyamoknak tervezetten 2024 tavaszán kerülnek kiszállításra az eszközök.

Amennyiben részt kívánnak venni a projektben, a notebook használatba vételéhez szükséges a KRÉTA szülői alkalmazásban az eszközigénylési regisztráció. A regisztrációs felület kizárólag a jogosult /törvényes képviselőnek beállított/ felhasználóknak jelenik meg. A regisztrációról további információ a KRÉTA Tudásbázis oldalán található:

MEGHOSSZABÍTVA! A szülők 2023. december 15-én éjfélig tudnak regisztrálni a KRÉTA Rendszeren keresztül.